- Forsiden
- Bil
- Bildeler
- Bilbatterier
- Batteri 12V 95Ah
Batteri 12V 95Ah
Varenummer 999702000410
Passer den på nettop din bil?
NOK 2 499,00
Det skjedde en feil
Click & Collect
Bestill og betal online, for henting innen 30 minutter i en av våre butikker. Les mer.
Avhenting i butikk
Lagervare i 14 Butikker
Bestillingsvare i 39 Butikker
Levert
Opplysninger
Dokumenter og håndbøker
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Batteri 12V 95Ah
Spesifikasjoner: Batteri 12V 95Ah
| Varenummer | 999702000410 |
| EAN | 4047023479471 |
| Merke | Bosch |
| Varetype | Batteri |
| Spenning | 12 V |
| Batterikapasitet | 95 Ah |
| Kaldstartstrøm EN | 800 A |
| Lengde | 353 mm |
| Bredde | 175 mm |
| Høyde | 190 mm |
| Polstilling | Højre + / Venstre - |
| Terminal type | EN |
| Festeknast | B13 |




Fare
H302 - Farlig ved svelging.
H314 - Gir alvorlige etseskader på hud og øyne.
H318 - Gir alvorlig øyeskade.
H332 - Farlig ved innånding.
H360Fd - Kan skade forplantningsevnen. Mistenkes for å kunne gi fosterskader.
H372 - Forårsaker organskader ved langvarig eller gjentatt eksponering
H400 - Meget giftig for liv i vann.
H410 - Meget giftig, med langtidsvirkning, for liv i vann.
OE-numre
| Merke | OE-nummer |
|---|---|
| AUDI | 000 915 105 AH |
| AUDI | 000 915 105 DK |
| AUDI | 1J0 915 105 AH |
| AUDI | 4G0 915 105 D |
| AUDI | 5GM 915 105 K |
| AUDI | 5GM 915 105 R |
| AUDI | 5K0 915 105 K |
| AUDI | 7D0 915 105 A |
| AUDI | 8K0 915 105 E |
| BMW | 61 21 0 309 270 |
| BMW | 61 21 7 555 322 |
| BMW | 61 21 8 361 201 |
| BMW | 61 21 8 381 768 |
| BMW | 61 21 8 381 772 |
| CITROËN | E364044 |
| CITROËN | ZC9865282U |
| CITROËN | 16 092 325 80 |
| CITROËN | 16 150 905 80 |
| CITROËN | 5600 LV |
| CITROËN | 5600 RY |
| CLAAS | 177 795 0 |
| DAF | 1624947 |
| FIAT | 46211823 |
| FIAT | 46227871 |
| FIAT | 51867871 |
| FIAT | 71751147 |
| FIAT | 71751148 |
| FIAT | 71753288 |
| FIAT | 71753289 |
| FORD | ME8U2J 10655 HA |
| FORD | ME8U2JP10655HB |
| FORD | ME8U2J10655HA |
| FORD | ME8U2J10655HB |
| FORD | YM2J10655B4A |
| FORD | 1135514 |
| FORD | 1326795 |
| HYUNDAI | 37110B1000 |
| IVECO | 4797541 |
| IVECO | 99450319 |
| JAGUAR | CX2310655BA |
| JAGUAR | C2C 1311 |
| JAGUAR | C2C1311 |
| JAGUAR | C2D 22312 |
| JAGUAR | C2D22312 |
| JAGUAR | C2Z 10605 |
| JAGUAR | C2Z10605 |
| JAGUAR | LR0 30212 |
| JAGUAR | LR0 38341 |
| JAGUAR | LR030212 |
| JAGUAR | LR038341 |
| JAGUAR | XR8 34777 |
| JAGUAR | XR834777 |
| JAGUAR | 02C2D22312 |
| JAGUAR | 2R8310655AA |
| JAGUAR | 4R83 10655 BA |
| JAGUAR | 4R83 10655 CA |
| JAGUAR | 4R8310655BA |
| JAGUAR | 4R8310655CA |
| JAGUAR | 7H4210655DB |
| JOHN DEERE | EPYP595402 |
| LAMBORGHINI | 1J0915105AH |
| LAND ROVER | CX2310655BA |
| LAND ROVER | C2D22312 |
| LAND ROVER | LR018609 |
| LAND ROVER | LR038341 |
| LAND ROVER | YGD500160 |
| LAND ROVER | 02C2D22312 |
| LAND ROVER | 7H4210655EA |
| LEXUS | 2880031480 |
| MERCEDES-BENZ | A 000 982 38 08 |
| MERCEDES-BENZ | A 000 982 38 08 26 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 541 02 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 541 37 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 541 40 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 541 45 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 541 72 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 541 76 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 541 80 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 541 41 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 004 541 13 01 |
| MERCEDES-BENZ | 000 982 38 08 |
| MERCEDES-BENZ | 000 982 38 08 26 |
| MERCEDES-BENZ | 001 541 02 01 |
| MERCEDES-BENZ | 001 541 37 01 |
| MERCEDES-BENZ | 001 541 40 01 |
| MERCEDES-BENZ | 001 541 45 01 |
| MERCEDES-BENZ | 001 541 72 01 |
| MERCEDES-BENZ | 001 541 76 01 |
| MERCEDES-BENZ | 001 541 80 01 |
| MERCEDES-BENZ | 002 541 41 01 |
| MERCEDES-BENZ | 004 541 13 01 |
| NISSAN | KE24190E05NY |
| OPEL | 12 01 308 |
| OPEL | 1201308 |
| OPEL | 93182214 |
| PEUGEOT | ZC 98 652 82 U |
| PEUGEOT | ZC9865282U |
| PEUGEOT | 16 092 325 80 |
| PEUGEOT | 16 150 905 80 |
| PEUGEOT | 5600 LV |
| PEUGEOT | 5600 RY |
| PORSCHE | 999 611 088 20 |
| RENAULT | 24 41 000 16R |
| RENAULT | 50 01 865 216 |
| RENAULT | 77 01 376 967 |
| RENAULT | 77 01 381 088 |
| RENAULT | 77 11 222 783 |
| RENAULT | 82 00 687 749 |
| RENAULT | 86 71 002 948 |
| RENAULT | 86 71 016 935 |
| ROVER | YGD 5001 30 |
| ROVER | YGD 5001 60 |
| ROVER | 61216915739 |
| SEAT | 000 915 105 DK |
| SEAT | 1J0 915 105 AH |
| SKODA | 1J0 915 105 AH |
| TOYOTA | 28800 31480 |
| VAUXHALL | 93182214 |
| VOLVO | 11308464 |
| VOLVO | 30659800 |
| VOLVO | 30745777 |
| VOLVO | 31415017 |
| VOLVO | 5180016 |
| VOLVO | 8645083 |
| VOLVO | 9438785 |
| VOLVO | 95039350 |
| VW | 000 915 105 AH |
| VW | 000 915 105 DK |
| VW | 1J0 915 105 AH |
| VW | 2D0 915 105 C |
| VW | 4G0 915 105 D |
| VW | 5GM 915 105 K |
| VW | 5GM 915 105 R |
| VW | 5KO 915 105 K |
| VW | 5K0 915 105 K |
| VW | 7D0 915 105 A |
| VW | 7D0915105 |
| VW | 8K0 915 105 E |
| WHITE MOTOR | 8K0915105E |