Continental - 245/35-18 88Y SportContact 5 SSR
Varenummer 974182435031
NOK 2 699,00
- + NOK 19,95 (Miljøavgift personbildekk)
Total: NOK 2 718,95
Montering
Energimerking Produkt datablad
Opplysninger
CONTINENTAL SSR SYSTEM
SSR = RUNFLAT DÆK
- Kjør opp til 80 km med en maksimum hastighet på 80 km/t med en punktering
- Reservehjul er ikke nødvendig
- Er kompatibel med standard felg
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Continental - 245/35-18 88Y SportContact 5 SSR
Spesifikasjoner: Continental - 245/35-18 88Y SportContact 5 SSR
| Varenummer | 974182435031 |
| EAN | 4019238485356 |
| Merke | Continental |
| Varetype | Dekk |
| Modell | SportContact 5 SSR |
| Sesong | Sommerdekk |
| Kvalitet | Premium |
| Fysiske egenskaper | |
| Felgdiameter | 18 " |
| Bredde | 245 |
| Profil | 35 |
| Dekkegenskaper | |
| Lastindeks | 88 |
| Maks last | 560 kg |
| Hastighetskode | Y |
| Maks hastighet | 300 km/t |
| Piggdekk | Nei |
| Felgbeskyttelse | Ja |
| EU-merking | |
| Drivstoff forbruk | B |
| Bremseegenskaper på våt vei | E |
| Dekkstøy avgitt til omgivelsene | 71 dB |
| Klassifisering av dekkslitasje | B |
| Snøgrep | Nej |
| Isgrep | Nej |
| Type indikator | 03509510000 |
| Karakter | C1 |
| EPREL url | 481920 |