Imperial 205/60-16 92V Ecodriver 5
Varenummer 974162060262
NOK 1 099,00NOK 879,20
- + NOK 19,95 (Miljøavgift personbildekk)
Total: NOK 899,15
Montering
Energimerking Produkt datablad
Opplysninger
BEST BUY
Disse dekkene er vårt andrevalg til de kundene som ønsker et solid
mellomklassedekk til en fornuftig pris.
Dekkene er et godt valg i denne prisklassen.
- God kvalitet
- Prisgunstige
- Lang levetid
Dekkene blir produsert i forskjellige merker som Imperial, Rockstone, Minerva og Westlake - men alle er av samme gode kvalitet.
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Imperial 205/60-16 92V Ecodriver 5
Spesifikasjoner: Imperial 205/60-16 92V Ecodriver 5
| Varenummer | 974162060262 |
| EAN | 5420068625307 |
| Merke | Imperial |
| Varetype | Dekk |
| Modell | EcoDriver 5 |
| Sesong | Sommerdekk |
| Kvalitet | Best Buy |
| Fysiske egenskaper | |
| Felgdiameter | 16 " |
| Bredde | 205 |
| Profil | 60 |
| Dekkegenskaper | |
| Lastindeks | 92 |
| Maks last | 630 kg |
| Hastighetskode | V |
| Maks hastighet | 240 km/t |
| Piggdekk | Nei |
| EU-merking | |
| Drivstoff forbruk | C |
| Bremseegenskaper på våt vei | B |
| Dekkstøy avgitt til omgivelsene | 70 dB |
| Klassifisering av dekkslitasje | B |
| Snøgrep | Nej |
| Isgrep | Nej |
| Type indikator | IM235 |
| Karakter | C1 |
| EPREL url | 517352 |