Imperial - 205/60-15 91V Imperial EcoDriver 5
Varenummer 974152060262
Populær
NOK 849,00NOK 679,20
- + NOK 19,95 (Miljøavgift personbildekk)
Total: NOK 699,15
Montering
Energimerking Produkt datablad
Opplysninger
BEST BUY
Disse dekkene er vårt andrevalg til de kundene som ønsker et solid
mellomklassedekk til en fornuftig pris.
Dekkene er et godt valg i denne prisklassen.
- God kvalitet
- Prisgunstige
- Lang levetid
Dekkene blir produsert i forskjellige merker som Imperial, Rockstone, Minerva og Westlake - men alle er av samme gode kvalitet.
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Imperial - 205/60-15 91V Imperial EcoDriver 5
Spesifikasjoner: Imperial - 205/60-15 91V Imperial EcoDriver 5
| Varenummer | 974152060262 |
| EAN | 5420068627059 |
| Merke | Imperial |
| Varetype | Dekk |
| Modell | EcoDriver 5 |
| Sesong | Sommerdekk |
| Kvalitet | Best Buy |
| Fysiske egenskaper | |
| Felgdiameter | 15 " |
| Bredde | 205 |
| Profil | 60 |
| Dekkegenskaper | |
| Lastindeks | 91 |
| Maks last | 615 kg |
| Hastighetskode | V |
| Maks hastighet | 240 km/t |
| Piggdekk | Nei |
| EU-merking | |
| Drivstoff forbruk | C |
| Bremseegenskaper på våt vei | B |
| Dekkstøy avgitt til omgivelsene | 70 dB |
| Klassifisering av dekkslitasje | B |
| Snøgrep | Nej |
| Isgrep | Nej |
| Type indikator | IM357 |
| Karakter | C1 |
| EPREL url | 517473 |