Imperial 185/80-14C 102Q EcoVan2
Varenummer 974141880260
NOK 1 099,00NOK 879,20
- + NOK 19,95 (Miljøavgift personbildekk)
Total: NOK 899,15
Montering
Energimerking Produkt datablad
Opplysninger
BEST BUY
Disse dekkene er vårt andrevalg til de kundene som ønsker et solid mellomklassedekk til en fornuftig pris.
Dekkene er et godt valg i denne prisklassen.
- God kvalitet
- Prisgunstige
- Lang levetid
Dekkene blir produsert i forskjellige merker som Imperial, Rockstone, Minerva og Westlake - men alle er av samme gode kvalitet.
Denne modellen i vinterdekk er produsert for det europeiske vinterværet
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Imperial 185/80-14C 102Q EcoVan2
Spesifikasjoner: Imperial 185/80-14C 102Q EcoVan2
| Varenummer | 974141880260 |
| EAN | 5420068634255 |
| Merke | Imperial |
| Varetype | Dekk |
| Modell | EcoVan 3 |
| Sesong | Sommerdekk |
| Kvalitet | Best Buy |
| Fysiske egenskaper | |
| Felgdiameter | 14 " |
| Bredde | 185 |
| Profil | 80 |
| Dekkegenskaper | |
| Lastindeks | 102 |
| Maks last | 850 kg |
| Hastighetskode | S |
| Maks hastighet | 180 km/t |
| Piggdekk | Nei |
| EU-merking | |
| Drivstoff forbruk | E |
| Bremseegenskaper på våt vei | C |
| Dekkstøy avgitt til omgivelsene | 73 dB |
| Klassifisering av dekkslitasje | B |
| Snøgrep | Nej |
| Isgrep | Nej |
| Type indikator | IM616 |
| Karakter | C1 |
| EPREL url | 517572 |