Kompressor kjøleboks 40 L - RAZE DZCC-40
Varenummer 40327
NOK 4 799,00
Opplysninger
Dualzone
RAZE kompressorkjøler av høyeste kvalitet.
Med sin slanke design og kompressorteknologi sørger RAZE DZCC-40 for rask
kjøling eller frysing av mat og drikke.
Med kompressorteknologi kan kjøling og frysing gjøres uavhengig av
omgivelsestemperaturen med et minimum av strømforbruk.
Kjølekapasitet: ned til -22 C
Driftsspenning: 12/24 V/230 V
Strømbehov: 53W
Støynivå: 40dB
Vekt: 21 kg
Dimensjoner: 689x406x440 mm
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Kompressor kjøleboks 40 L - RAZE DZCC-40
Spesifikasjoner: Kompressor kjøleboks 40 L - RAZE DZCC-40
| Varenummer | 40327 |
| EAN | 5710247578853 |
| Merke | RAZE |
| Varetype | Kjøleboks |
| Spesifikasjoner | |
| Modell | DZCC-40 |
| Utvendige mål | |
| Bredde | 69 cm |
| Dybde | 41 cm |
| Høyde | 440 cm |
| Materialer | |
| Materiale | Plast |
| Farge | Grå |
| Vekt | |
| Vekt | 21 kg |
| Kapasitet | 40 liter |
| Tekniske spesifikasjoner | |
| Tilkobling | 12/24 / 230 V |
| Forbruk (Watt) | 53 Watt |
| Støynivå | 40 dB |