USB-C til USB-C kabel 3.2 - 100W - 1 m
Varenummer 645032017
NOK 99,95
Opplysninger
Kraftig stoffkabel for mobil, nettbrett og bærbar PC
Få lynrask lading og høy ytelse med denne sterke USB-C til USB-C-kabelen.
Med opptil 100 W strømforsyning er den ideell for smarttelefoner, nettbrett,
bærbare datamaskiner og MacBooks.
Utgangseffekt: 20 V/5 A (100 W)
Datahastighet: 20 Gbps
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: USB-C til USB-C kabel 3.2 - 100W - 1 m
Spesifikasjoner: USB-C til USB-C kabel 3.2 - 100W - 1 m
| Varenummer | 645032017 |
| EAN | 5710247630339 |
| Merke | Mobiline |
| Varetype | USB-kabel |
| Størrelse | |
| Lengde | 1,00 m |
| Tilkobling | |
| Tilkobling | USB-C -> USB-C |
| Utgang (Output) | 20V/5A |
| Effekt | 100 W |
| Versjon | USB 3.2 Gen 2 |
| Datahastighet | 20Gbps |
| Materiale | |
| Materiale | Stoffkabel |
| Farge | Armygrønn |
| Antall | 1 stk. |