USB-C til USB-C kabel 2.0 - 240W - 1 m
Varenummer 645032019
NOK 129,00
Opplysninger
Kraftig Magbet-kabel for mobil, nettbrett og bærbar PC
Få lynrask lading og høy ytelse med denne kraftige USB-C til USB-C-kabelen.
Med opptil 240 W strømforsyning er den ideell for smarttelefoner, nettbrett,
bærbare datamaskiner og MacBooks.
Utgangseffekt: 48 V/5 A (240 W)
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: USB-C til USB-C kabel 2.0 - 240W - 1 m
Spesifikasjoner: USB-C til USB-C kabel 2.0 - 240W - 1 m
| Varenummer | 645032019 |
| EAN | 5710247630353 |
| Merke | Mobiline |
| Varetype | USB-kabel |
| Størrelse | |
| Lengde | 1,00 m |
| Tilkobling | |
| Tilkobling | USB-C -> USB-C |
| Utgang (Output) | 48V/5A |
| Effekt | 240 W |
| Versjon | USB 2.0 |
| Datahastighet | 480 Mbps |
| Materiale | |
| Materiale | Magnetkabel |
| Farge | Svart |
| Antall | 1 stk. |