Lightning til USB-C kabel 2.0 - 27W - 3m
Varenummer 645032012
NOK 79,95
Opplysninger
Hurtiglading for iPhone og iPad
Denne USB-C til Lightning-kabelen gir deg rask og stabil lading av
Apple-enhetene dine. Ideell som en ekstra kabel for hjemmet, jobben eller når
du er på farten.
Utgangseffekt: 9V/3A (27W)
Datahastighet: 480 Mbps (USB 2.0)
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Lightning til USB-C kabel 2.0 - 27W - 3m
Spesifikasjoner: Lightning til USB-C kabel 2.0 - 27W - 3m
| Varenummer | 645032012 |
| EAN | 5710247630308 |
| Merke | Mobiline |
| Varetype | USB-kabel |
| Størrelse | |
| Lengde | 3,00 m |
| Tilkobling | |
| Tilkobling | Lightning -> USB C |
| Utgang (Output) | 9V/3A |
| Effekt | 27 W |
| Versjon | USB 2.0 |
| Datahastighet | 480 Mbps |
| Materiale | |
| Materiale | Plastkabel |
| Farge | Svart |
| Antall | 1 stk. |