Lightning til USB-A kabel 2.0 - 12W - 1m
Varenummer 645032010
NOK 49,95
Opplysninger
Lading for iPhone og iPad
Denne USB-A til Lightning-kabelen gir deg stabil lading av Apple-enhetene
dine. Ideell som en ekstra kabel for hjemmet, jobben eller når du er på
farten.
Utgangseffekt: 5V/2,4A (12W)
Datahastighet: 480 Mbps (USB 2.0)
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Lightning til USB-A kabel 2.0 - 12W - 1m
Spesifikasjoner: Lightning til USB-A kabel 2.0 - 12W - 1m
| Varenummer | 645032010 |
| EAN | 5710247630285 |
| Merke | Mobiline |
| Varetype | USB-kabel |
| Størrelse | |
| Lengde | 1,00 m |
| Tilkobling | |
| Tilkobling | Lightning -> USB A |
| Utgang (Output) | 5V/2,4A |
| Effekt | 12 W |
| Versjon | USB 2.0 |
| Datahastighet | 480 Mbps |
| Materiale | |
| Materiale | Plastkabel |
| Farge | Hvit |
| Antall | 1 stk. |