6,5" høyttalersett Pioneer TS-A1670F
Opplysninger
Nå er det blitt lettere å oppgradere din ekte OEM-lyd.
Oppgrader det originale lydsystem i din bil. Produktene i vår A-serie kan
gi deg løsningen, du har sett etter, til lett å installere en
lydoppgradering.
Produkterne i A-serien har nøye utvalgt materialer til å forbedre
basresponsen og de høye frekvenser i kombinasjon med Pioneer's berømte Open &
Smooth-lydkonsept - i en pakke, der er lett å installere. Nogle modeller har
også en tilpasset adapter til hurtig og lett installasjon.
For at få en enda større opplevelse kan du hente Pioneer's gratis
CarSoundFit-app for å høre, hvordan bil din kan lyde som før og etter en
oppgradering med Pioneer.
Open & SmoothTM - opplev den ypperste lyd i bilen
IMPPTM - nyt den utmerket mellembas-respons med den blå Injection Molded
Polypropylene Cone [sprøjtestøbt polypropylenkegle]
Custom Fit Adapter - Multi-fit adapter for hurtig og let installasjon
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: 6,5" høyttalersett Pioneer TS-A1670F
| Varenummer | 35621 |
| EAN | 5712227614124 |
| Merke | Pioneer |
| Varetype | Høyttalersett |
| Merke | Pioneer |
| Norsk | TS-A1670F |
| Fysiske spesifikasjoner | |
| Størrelse | 6,5" |
| Størrelse i mm | 165 mm |
| Konstruksjon | |
| Oppbygning | Coaxial |
| Antall enheter | 3-vejs |
| Tekninske spesifikasjoner | |
| Maks belastning | 320 Watt |
| Belastning RMS | 70 Watt |
| Følsomhet | 87 dB |
| Laveste frekvensområde | 37 Hz |
| Høyeste frekvensområde | 24 KHz |