6,5" høyttalersett 180W Xzound HGM652
Varenummer 43647
outlet
NOK 349,00NOK 149,00
Opplysninger
HGM serien er kvalitetshøyttalere med Graphite Filled IMPP membran
Membranen sikrer en lekker lydgjengivelse med et bredt og dybt lydbilde,
og minimal forvrengning.
Klar i mellemtone og dyp i bassen. Velegnet til en bred musikksmak.
Klassisk stilrent design, der lar lyden snakke for seg selv.
Her får man suveren lydkvalitet til usedvanlig skarp pris.
Leveres komplett med:
- 2 stk. høyttaler grill
- 2x2 meter høyttalerkabel
- Skruer
Tekniske spesifikasjoner:
| Woofer cone | Graphite Filled IMPP cone |
| Tweeter driver | 1,5" PEI |
| Magnet driver | 80x15 |
| Voice coil | 25 mm KSV |
| Peak output power | 180W |
| Continuous output power | 60W |
| Normal output power | 80W |
| Frequency response bandwidth | 45 Hz-20 KHz |
| Max. sound pressure level (@1m/w) | 87 dB |
| Nominal impedance | 4 Ohm |
| Magnet weight | 11.1 Oz |
Innbygningsmål:
| Diameter: | 165 mm |
| Dybde: | 60 mm |
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: 6,5" høyttalersett 180W Xzound HGM652
Spesifikasjoner: 6,5" høyttalersett 180W Xzound HGM652
| Varenummer | 43647 |
| EAN | 5712227997364 |
| Merke | XZOUND |
| Varetype | Høyttalersett |