Continental 295/35-21 103Y SportContact 5 SUV MGT
Varenummer 974212935031
NOK 3 099,00
- + NOK 19,95 (Miljøavgift personbildekk)
Total: NOK 3 118,95
Montering
Energimerking Produkt datablad
Opplysninger
CONTINENTAL SPORT CONTACT 5
- Utmerket veigrep, god håndtering og sikkerhet i svinger
- Kortere bremselengde under alle værforhold
- Redusert drivstofforbruk og god kjørelengde
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Continental 295/35-21 103Y SportContact 5 SUV MGT
Spesifikasjoner: Continental 295/35-21 103Y SportContact 5 SUV MGT
| Varenummer | 974212935031 |
| EAN | 4019238022469 |
| Merke | Continental |
| Varetype | Dekk |
| Modell | SportContact 5 FR SUV MGT |
| Sesong | Sommerdekk |
| Kvalitet | Premium |
| Fysiske egenskaper | |
| Felgdiameter | 21 " |
| Bredde | 295 |
| Profil | 35 |
| Dekkegenskaper | |
| Lastindeks | 103 |
| Maks last | 875 kg |
| Hastighetskode | Y |
| Maks hastighet | 300 km/t |
| Piggdekk | Nei |
| Felgbeskyttelse | Ja |
| EU-merking | |
| Drivstoff forbruk | C |
| Bremseegenskaper på våt vei | A |
| Dekkstøy avgitt til omgivelsene | 74 dB |
| Klassifisering av dekkslitasje | B |
| Snøgrep | Nej |
| Isgrep | Nej |
| Type indikator | 03580580000 |
| Karakter | C1 |
| EPREL url | 481524 |