Dekk 195/75-16C 107/105R VanCont 4S 8PR
Varenummer 974161975900
NOK 1 899,00
- + NOK 19,95 (Miljøavgift personbildekk)
Total: NOK 1 918,95
Montering
Energimerking Produkt datablad
Opplysninger
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Dekk 195/75-16C 107/105R VanCont 4S 8PR
Spesifikasjoner: Dekk 195/75-16C 107/105R VanCont 4S 8PR
| Varenummer | 974161975900 |
| EAN | 4019238786958 |
| Merke | Continental |
| Varetype | Dekk |
| Modell | VanContact 4Season 8PR |
| Sesong | Helårsdekk |
| Kvalitet | Premium |
| Fysiske egenskaper | |
| Felgdiameter | 16 " |
| Bredde | 195 |
| Profil | 75 |
| Dekkegenskaper | |
| Lastindeks | 107 |
| Maks last | 975 kg |
| Hastighetskode | R |
| Maks hastighet | 170 km/t |
| Piggdekk | Nei |
| Felgbeskyttelse | Nej |
| EU-merking | |
| Drivstoff forbruk | C |
| Bremseegenskaper på våt vei | A |
| Dekkstøy avgitt til omgivelsene | 73 dB |
| Klassifisering av dekkslitasje | B |
| Snøgrep | Ja |
| Isgrep | Nej |
| Type indikator | 04515100000 |
| Karakter | C2 |
| EPREL url | 483055 |