- Forsiden
- Bil
- Bildeler
- Bilbatterier
- Batteri 12V 70Ah AGM
Batteri 12V 70Ah AGM
Varenummer 999702000405
Passer den på nettop din bil?
Populær
NOK 2 999,00
Det skjedde en feil
Click & Collect
Bestill og betal online, for henting innen 30 minutter i en av våre butikker. Les mer.
Avhenting i butikk
Lagervare i 51 Butikker
Bestillingsvare i 2 Butikker
Levert
Opplysninger
Dokumenter og håndbøker
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner: Batteri 12V 70Ah AGM
Spesifikasjoner: Batteri 12V 70Ah AGM
| Varenummer | 999702000405 |
| EAN | 4047025244343 |
| Merke | Bosch |
| Varetype | Batteri |
| Spenning | 12 V |
| Batterikapasitet | 70 Ah |
| Kaldstartstrøm EN | 760 A |
| Lengde | 278 mm |
| Bredde | 175 mm |
| Høyde | 190 mm |
| Polstilling | Højre + / Venstre - |
| Festeknast | B00 |
| Terminal type | 1 |
| Kjøretøysutrustning | Med start-stopp-funksjon |




Fare
H302 - Farlig ved svelging.
H314 - Gir alvorlige etseskader på hud og øyne.
H318 - Gir alvorlig øyeskade.
H332 - Farlig ved innånding.
H360Fd - Kan skade forplantningsevnen. Mistenkes for å kunne gi fosterskader.
H372 - Forårsaker organskader ved langvarig eller gjentatt eksponering
H400 - Meget giftig for liv i vann.
H410 - Meget giftig, med langtidsvirkning, for liv i vann.
OE-numre
| Merke | OE-nummer |
|---|---|
| AUDI | 000 915 105 CC |
| AUDI | 000 915 105 CD |
| AUDI | 3D0 915 105 |
| AUDI | 3D0915105 |
| AUDI | 5GM 915 105 AA |
| AUDI | 7L0915105 |
| AUDI | 7P0 915 105 E |
| AUDI | 7P0915105 |
| BARREIROS | 000915105ED |
| BARREIROS | 8W0915105A |
| BENTLEY | 000915105CD |
| BMW | 61 21 0 147 399 |
| BMW | 61 21 6 805 461 |
| BMW | 61 21 6 917 884 |
| BMW | 61 21 6 919 685 |
| BMW | 61 21 6 924 020 |
| BMW | 61 21 6 924 021 |
| BMW | 61 21 7 567 388 |
| BMW | 61 21 7 567 391 |
| BMW | 61 21 7 578 140 |
| BMW | 61 21 9 358 612 |
| CHEVROLET | 1201048 |
| CHEVROLET | 13 575 154 |
| CHEVROLET | 13598117AFF |
| CHEVROLET | 3637881 |
| CHEVROLET | 42 498 197 |
| CHEVROLET | 88 863 416 |
| CHEVROLET | 88 864 541 |
| CHEVROLET | 93 179 266 |
| CHEVROLET | 95 179 614 |
| CHEVROLET | 95 374 262 |
| CITROËN | RP9678006180 |
| CITROËN | 16 087 269 80 |
| CITROËN | 16 200 127 80 |
| CITROËN | 5600 TW |
| CITROËN | 96 780 061 80 |
| DAF | 1650068 |
| FORD | DS7T10655FA |
| FORD | 1678091 |
| FORD | 9M5N10655AA |
| FORD | 9M5T10655BA |
| HONDA | 31500TZ7AGM100M |
| HONDA | 31500-T6N-E01 |
| HYUNDAI | DP370APU070SH0U |
| HYUNDAI | LP370APE070SH0 |
| HYUNDAI | 37110 1H562 |
| HYUNDAI | 37110 1P562 |
| HYUNDAI | 37110 2T701 |
| HYUNDAI | 37110 2Y560 |
| HYUNDAI | 37110 2Y720 |
| HYUNDAI | 37110 3X565 |
| HYUNDAI | 37110B2720 |
| HYUNDAI | 37110C8720 |
| HYUNDAI | 37110F0720 |
| HYUNDAI | 37110F2720 |
| HYUNDAI | 371101H562 |
| HYUNDAI | 371101P562 |
| HYUNDAI | 371102T701 |
| HYUNDAI | 371102Y560 |
| HYUNDAI | 371102Y720 |
| HYUNDAI | 371103X565 |
| JAGUAR | BJ3210655BA |
| JAGUAR | LR0 32820 |
| JAGUAR | LR032820 |
| LAMBORGHINI | 7L0915105 |
| LAND ROVER | BJ3210655BA |
| LAND ROVER | LR032820 |
| LAND ROVER | LR033178 |
| LAND ROVER | LR076697 |
| MERCEDES-BENZ | A 000 982 37 04 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 982 55 08 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 982 80 08 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 982 80 08 26 |
| MERCEDES-BENZ | A 004 541 86 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 198 280 08 26 |
| MERCEDES-BENZ | A 230 541 02 01 |
| MERCEDES-BENZ | 000 982 37 04 |
| MERCEDES-BENZ | 001 982 55 08 |
| MERCEDES-BENZ | 001 982 80 08 |
| MERCEDES-BENZ | 001 982 80 08 26 |
| MERCEDES-BENZ | 004 541 86 01 |
| MERCEDES-BENZ | 198 280 08 26 |
| MERCEDES-BENZ | 230 541 02 01 |
| MERCEDES-BENZ | 9823704 |
| MINI | 118668 20DE |
| MINI | 11866820DE |
| MINI | 61 21 6 805 461 |
| MINI | 61 21 6 924 021 |
| MINI | 61 21 7 567 388 |
| MINI | 61 21 7 567 391 |
| NISSAN | 244105DA0A |
| OPEL | 12 01 048 |
| OPEL | 12 01 090 |
| OPEL | 13304140 |
| OPEL | 13575154 |
| OPEL | 13598117AFF |
| OPEL | 36 37 881 |
| OPEL | 95179614 |
| PANTHER | PREMIUMPKW54599 |
| PEUGEOT | RP9678006180 |
| PEUGEOT | 5600 TW |
| PEUGEOT | 96 780 061 80 |
| PORSCHE | 999 611 070 10 |
| PORSCHE | 999 611 070 12 |
| RENAULT | 24 41 000 11R |
| RENAULT | 24 41 005 19R |
| RENAULT | 24 41 088 11R |
| RENAULT | 77 11 424 423 |
| RENAULT | 82 01 479 819 |
| RENAULT | 86 71 017 820 |
| SEAT | 000 915 105 CC |
| SEAT | 000 915 105 CD |
| SKODA | 000 915 105 CC |
| SKODA | 000 915 105 CD |
| SSANGYONG | 268 023 50 10 |
| SSANGYONG | 268AS35010 |
| VAUXHALL | 13575154 |
| VAUXHALL | 36 37 881 |
| VOLVO | 31255132 |
| VOLVO | 31652063 |
| VOLVO | 31652064 |
| VW | 000 915 105 CC |
| VW | 000 915 105 CD |
| VW | 3D0 915 105 H |
| VW | 5GM 915 105 AA |
| VW | 7L0 915 105 |
| VW | 7L0915105 |
| VW | 7P0 915 105 |
| VW | 7P0 915 105 E |
| VW | 7P0915105 |
| VW | 8E0 915 105 B |
| VW | 8W0 915 105 A |
| ÖAF | 000915105ED |
| ÖAF | 8W0915105A |